| adrian_4657 a întrebat:

Salutare tuturor! Ce afacere credeti ca ar fi foarte profitabila pe termen lung? In ce domeniu? indiferent de conditiile initiale si aici ma refer la sume investite, spatii, utilaje.Astept cu interes raspunsurile voastre.

7 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

In general ce cunosti mai bine.Fiecare afacere are trucurile si secretele ei.

| crys_4997 a răspuns:

Dupa mine cred ca cel mai profitabil ar fi sa te interesezi cum poti sa cumperi un teren si sa faci un cimitir, si binenteles si pompe funebre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magazine online happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu stiu

| iuliaoprea a răspuns:

Incearca in domeniul eco. Poti sa investesti 5000 de euro in utilaje pentru reciclare. Si castigi 10000 pe luna.

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email pe opmetro3@yahoo.com

| viulia a răspuns:

Te rog sa-mi trimiti email la opmetro3@yahoo.com pentru a-ti trimite toate detaliile sau sa vizitezi siteul http://afacere.weblog.ro