| GuPoDesign a întrebat:

Salutari, (Necunoscutule/Membru TPU)!
Am si eu o intrebare/mai multe. Incep cu inceputul:
Am un site, http://gupodesign.in/ pe care eu si mai multi prieteni ne ocupam de Design Web, Bannere si Logo-uri(Abia am infiintat echipa). Ce doresc eu sa intreb?
1. Doreste cineva cu experiente codificare pagini(php, html, javascript, etc)/designer Photoshop, Gimp, etc...(cu nivel mai mare de mediu)/priceput in platforme web si codificarea acestora, sa se alature noua, suntem incantati! Momentan nu avem salarii, dar speram ca, cu timpul vom avea si asa ceva.
2. Cum pot/putem sa punem niste metode de plata(SMS/PayPal/Bancar/Cu cardul) la noi pe site? Prin SMS, ma refer sa ne trimita SMS cu un cod si sa primim banii. Prin "cu cardul" ma refer sa stea in fata calculatorului si sa completeze niste date si sa primim banii. (TOTUL SA FIE LEGAL!)
3. Sa ne facem reclama cat mai frumoasa, ieftina si buna?

Daca imi gasiti raspunsuri, va rog sa le postati. Nu ezitati! :)

1 răspuns:
| qrage a răspuns:

1: Eu am lucrat in grafica publicitara vreme de 8 ani, cunosc f. bine Photoshop, 3Ds Max, corel draw, sunt foarte bun la sigle/logouri, am si un portofoliu imens de lucrari, am si o firma in domeniu... si mas alatura voua, am o singura problema: nu stiu WebDesign.
2: pentru plata SMS / vb cu Orange, voda, sau cosmote, la paypal - vezi site paypall pentru info, cu cardul, vb cu o banca.
3: pentru reclama - schimb de banere, vb cu blogeri care au trafic, platiti la google adwords cat vreti pe zi ca sa va apara cuvintele cheie care vreti ex: webdesign Romania, situri web ieftine, etc...

Daca doriti sa colaboram pls. contact TPU, sau Fb Lucian.Sarapciu