| Gamesoflegend a întrebat:

Vrea cineva sa se alature site-ului meu? Am nevoie de cativa utilizatori pentru:
1. Sa stie sa foloseasca site-ul pentru creearea pentru site www.ucoz.com.
2. Sa stie sa traduca foarte bine din engleza in romana (accept si mediu).
3. Sa stie sa foloseasca Photoshop (pentru manga este foarte important).
4. Sa fie bun sa creeze bannere (designer).

Acest site este unul gen anime/manga. Puteti sa postati aici cateva anime care va place. Daca sunteti interesati si va descurcati la macar una din cerintele de mai sus, inregistrati-va pe site: http://naruto-complex.ucoz.net/.

Multumesc mult.

1 răspuns:
| Jony123 a răspuns:

Eu nu stiu la ce l-ai facut, e un sit groznic, nu te supara pe mine, in primul rand schimba titlul apoi cautai o tema pentru sit, blog nu cred ca e deci nu e free, asa ca platesti si prin banca servarele ca sa iti pastreze situl... Dupa mine e o mare porcarie care nu iti aduce niciun beneficiu moral dar mita economic... Acum sa nu te superi pe mine dar asa e!