| geo1111 a întrebat:

Stie cineva o firma de recrutare personal la munca in strainatate, sigura? Chiar daca trebuie sa platesc inainte ceva, dar macar stiu ca plec.mersi

1 răspuns:
| Scarecrow a răspuns:

Geo stiu ca nu`ti va placea raspunsul meu insa evita pe cat de mult posibil firmele care cer acei bani pe motiv de taxa de mediere sau mai stiu eu ce.Nu fac decat sa ia banii de la oameni care in disperarea de a gasi un loc de munca decent, in strainatate, sunt dispusi sa plateasca si pana la 3-500 lei.Sunt niste tzepari fara scrupule care nu au nicio remuscare in si nicio ezitare in a lua bani de la oameni apoi pur si simplu,nu mai raspund la telefoane, dispar, sunt de negasit
Pentru ce trebuie sa platesti ca sa muncesti tot tu? Gandeste`te