| NoNameW a întrebat:

Stiti daca in Romania se pot schimba bancnote de yuni adica bani chinezesti in lei?

Răspuns Câştigător
| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Nu ma intereseaza sad Intrebarea a fost daca se pot, eu am zis ca la unele banci, deci vreau funda, am raspuns corect si o vreau! Nu ai zis si la ce banci!

8 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Da. Unde? La orice banca, intreaba-i doar!

| TheStory a răspuns:

Numai la unele banci.

| NoNameW explică (pentru TheStory):

Da mai am inteles dar spune-mi ce banca si sa fii sigur ca schimba...

| cristiiiiiii a răspuns:

Bineinteles. La orice banca

| Antoniacopiluța a răspuns:

Da,de ce nu? Dar nu la toata bancile.happy. Incearca.

| Skrilly a răspuns:

La banca nu ai incercatthinkingbig grin?

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Numai la unele banci

| NoNameW explică (pentru Silion_Liviu-mihai_1995):

Da... spuneti-mi si la ce banci laughing

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns (pentru NoNameW):

Nu ma intereseaza sad Intrebarea a fost daca se pot, eu am zis ca la unele banci, deci vreau funda, am raspuns corect si o vreau! Nu ai zis si la ce banci!