| Anonim234578890 a întrebat:

Stiti va rog un site unde pot gasi un plan de afaceri complet?

Dar nu pasii, ci un model complet, gata facut. Am nevoie pentru un proiect la liceu si din pacate am cautat pe toate site-urile de afaceri pana acum si nu am gasit.

9 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La scoala NU ai nevoie de un plan de afaceri COMPLET, detailat care poate avea si peste 100 pagini.
Este suficienta o schita de maxim 4-5 pagini.

Aici poti gasi o serie de planuri sintetizate:
https://www.plandeafacere.ro/tag/model-plan-de-afaceri/
Iti alegi un model si scrii capitolele cu cuvintele tale, folosind modelele (sa nu fie copiate).

| Anonim234578890 explică (pentru Bula):

Crede-mă, am nevoie, am un plan de afaceri de 20 de pagini de completat, plan dat de profesoara.

| Bula a răspuns (pentru Anonim234578890):

Pai, in acest caz scrii 20 pagini... happy
Este un subiect despre care poti scrie muuulte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim234578890):

Nu ma lasa sa iti raspund in privat. Da-mi mailul tau pe privat sa nu il vada toata lumea sa iti trimit. Sau se poate si pe TPU sa il trimit? Ce am eu facut este pentru o firma de imbracaminte si incaltamine si mai trebuie sa schimbi doar denumirea si datele despre firma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim234578890):

Poti sa verifici mailul. Ti-am trimis. happy

| Anne03456 a răspuns (pentru anonim_4396):

L as vrea si eu...il mai ai?

| Anne03456 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi trebuie si mie...

| Alexandru2308 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poti sa mi-l trimiti si mie pe adresa de email

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am eu un model facut daca vrei sa iti trimit. Scrie-mi in privat!