| cappypulpygrapefruit a întrebat:

Stiti vreo banca sau institutie nebancara(fara camatari) care ofera imprumuturi chiar daca am carte de identitate provizorie? Am nevoie de 2000-3000 de lei, nu mai mult.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Muncesti, stringi. Pentru ce iti trebuie banii? Daca e un scop caritabil, poate rezolvi de ceva donatii. Daca vrei sa iti iei eu stiu ce rahat de telefon sau altceva similar, iti donez eu cit sa iei fringhie si sapun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti da nimeni legal bani fara o adeverinta de venit si cartea de identitate in original

| Purec a răspuns:

La camatarii legali: Provident, vivacredit, easy credit

| Făşie_Florin_1992 a răspuns:

Daca nu ai un an in campul de munca si 6 luni la firma actuala nu iti da nimeni nici macar 100 ron