| cappypulpygrapefruit a întrebat:

Stiti vreo banca sau institutie nebancara(fara camatari) care ofera imprumuturi chiar daca am carte de identitate provizorie? Am nevoie de 2000-3000 de lei, nu mai mult.

4 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

La camatarii legali: Provident, vivacredit, easy credit

| Făşie_Florin_1992 a răspuns:

Daca nu ai un an in campul de munca si 6 luni la firma actuala nu iti da nimeni nici macar 100 ron

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti da nimeni legal bani fara o adeverinta de venit si cartea de identitate in original

| KodrutZ a răspuns:

Muncesti, stringi. Pentru ce iti trebuie banii? Daca e un scop caritabil, poate rezolvi de ceva donatii. Daca vrei sa iti iei eu stiu ce rahat de telefon sau altceva similar, iti donez eu cit sa iei fringhie si sapun.