| Radu_8499 a întrebat:

Stiti vreun site care te plateste pentru numarul de vizionari la un video?

Răspuns Câştigător
| Carouri a răspuns:

Www.metacafe.com

2 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

De ce nu incerci sa faci o retea de invitati pentru un venit permanent? Incearca sa te afiliezi la GDI Romania. Primesti dreptul unui domeniu (website) doar pentru 10$/luna, iar personele care le convingi sa intre in acesta retea, iti aduc 1$/luna. E mai usor sa vizionezi filmuletul de pe www.webmoneyhq.ws Acolo ai subtitrare si o sa vezi despre ce-i vorba. Gandeste-te, primele 7 zile sunt pe gratis pentru a incerca si sa vezi cu ochii tai cum functioneaza, dupa aia platesti doar 10$. luna, echivalent a 1leu/zi, adica o cafea sau 2 tigari. Mai bine incearca decat sa stai si sa nu faci nimic. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la: emilro
Vizionari: 17