| adinaciosescu a întrebat:

Sunt in concediu de crestere copil, am ceva timp liber, avand in vedere ca am un inger de copil, si as face cava util, poate si ceva bani in plus. Aveti idee de ceva? tinand cont totusi de situatia mea? S nu ma refer la Avon sau mlm-uri. Ma gandeam la ceva tricotat. Ce se mai poarta acum?

Răspuns Câştigător
| AldanaBlue a răspuns:

Pai gandeste-te ce meserii se pot practica de acasa. Cauta pe net. Fa o lista. Apoi vezi ce ai putea face tu in functiile de cunostiintele pe care le ai. Apoi cauta sa vezi cu cine poti colabora. Google te ajuta, anunturile din ziar la fel, sau poti vb cu cineva de la vreo firma de recrutari si sa le trimiti un CV (axandu-te ma repet pe ceea ce poti face de acasa). Apoi vezi din lista aia ce nu stii sa faci, dar ti-ar placea sa inveti...si fiindca e si timp liber cateodata chiar daca ai un copil, poti invata lucruri noi. De exemplu poti face traduceri de acasa, poti lucra la pagini web, webdesign etc. Iti urez mult succes.

6 răspunsuri:
| rserpu a răspuns:

Asta-i exact lucru pe care ar trebuie sa-l faci: www.webmoneyhq.ws
Intra aici si studiaza, vizioneaza filmuletul.

Răspuns utilizator avertizat
| Munchkin a răspuns:

Ai putea fi reprezentant Avon.

| TinkyGirl a răspuns:

Http://www.ejobs.ro/user/locuri-de-munca/faceti-bani-in-timpul-liber/27939
DA in stanga jos la "fa-ti cont acum!" (trebuie sa iti faci cont) apoi completezi CV-ul si vei primi pe e-mail oferte de lucru.Bafta! sper ca am fost de ajutor:).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea fii reprezentant life care?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o oportunitate de afacere: www.noniworld.net/zoli