| Okokww2 a întrebat:

Știe cineva cam cât ar costa casa mea cu 3 camere+baie+bucatarie si hol? Curtea e de marime medie iar grădina este mare

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Te referi la o casa ce urmeaza sa fie construita? sau pe care o ai deja caci nu se intelege din modul cum ai pus intrebarea happy

sper ca casa ta nu costa cat casele fratilor tatewinking

| johnnny123 a răspuns:

La cât de zgârcit ești cu detaliile, nu înțeleg ce estimare speri să primești.

În primul rând, îți este greu să spui ce suprafețe au curtea, casa și grădina?
În al doilea rând, tu nu ai auzit niciodată că locația contează?

| SuNaM a răspuns:

Ar fi trebuit sa ne zici cati metri patrati ai dori sa aiba. Pentru ca ce ai cerut tu poti sa le faci si cu camere de 2x2x3m dar si 6x10x4m. Depinde de tine.