| Kornuletz540 a întrebat:

Știe cineva cam cât sunt salariile pentru joburi part-time în București?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Salariul pentru timp partial este proportional cu timpul lucrat fata de timpul normal de lucru (8 ore pe zi).
Daca lucrezi 4 ore va fi de jumatate, daca lucrezi 2 ore va fi de un sfert, etc.
Salariul pentru timpul normal sunt in functie de locul de munca, profesie/meserie, calificare, experienta, etc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Jumătate din salariile full time...

| johnnny123 a răspuns:

Realizezi că nu toate joburile part-time sunt plătite la fel, nu? La fel cum nici toate joburile full-time nu sunt plătite la fel...

Una este să lucrezi part-time casier la McDonalds, alta este să implementezi soluții Oracle part-time.

| blackann a răspuns:

Depinde de job!