| Alexandru_Tzukyy_1987 a întrebat:

Transport Mobila Bucuresti | International.

Firma noastra oferta servicii de transport mobila, in conditii profesionale, asiguram clientilor Mutari Mobilier la standarde europene in conditi de siguranta. Nu va descurcati la demontarea aceastora? oamenii nostri sunt experti in demontarea si remontarea mobilei. Ai o mobila pretentioasa? Noi te ajutam la un pret mai ieftin sa iti infoliezi mobilierul pentru a se transporta intr-o siguranta maxima. Transport mobila Bucuresti Ieftin rapid, la noi gasesti si te poti convinge, trebuie doar sa ne contactezi.

Servicii Transport Mobila / Marfa.

O firma modesta isi respecta clienti si nu intarzie niciodata la un transport de mobila, masinile noastre sunt dotate prin GPS pentru a ajuta angajati sa gaseasca destinatile mult mai usor. Va putem ajuta la Demontat | Infoliat | Manipulat | Montat, la preturi imbatabile. Cu serviciile noastre puteti scapa de griji pe durata transportului. Personalul nostru este calificat si detine o vechime de peste 9 ani, colaborand cu noi nu o sa regretati.
http://www.transportdemobila.com/

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Cel mai bine e o recomandare de la cei mutati deja

| kappafashion a răspuns:

Eu am lucrat cu o firma de transport mobila ce se numea Oner Trans si am fost foarte multumit... Site-ul lor este www.onertrans.ro

| Dumitriu_Mihaela_1975 a răspuns:

Am gasit un fel de bursa de transport insa cu mult mai misto. Au sistem de licitare inversa, cautare pe harti, www.inpaket.ro. Iti poti face cont gratuit si vei primi oferte de la transportatori verificati.