| BrokenBarbie a întrebat:

Trebuie sa depun bani intr-un cont facut la brd. Din pacate in localitatea mea nu este brd. Se poate sa depun de la raiffeisen bank? ce comision imi ia?

2 răspunsuri:
| andreea3216 a răspuns:

Se poate face transferul de la orice sucursala/agentie bancara, nu neaparat BRD sau Raiffeisen.
Comisioanele difera de la banca la alta, poti sa afli aceasta informatie intreband la ghiseul bancii.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Se poate bineinteles sa depui bani intr-un cont BRD de la alta banca dar comisionul difera in general.Mergi la Raiffeisen si intreaba exact, asa aici multi iti pot da informatii eronate.Sau suna la banca si mai simplu.Bafta!