| Paix a întrebat:

Un mic ajutor!
Deci am o unitate pc cam slabuta, dar as dori so vand urgent.
Presupun ca raspunsu vostru desigur este un site de vanzari etc. daca stiti vreun site mai popular. Astept orice ajutor ( 'cel mai bun castiga ')

7 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Daca ai diferenta de bani pentru altul, mergi la un magazin de computere si-l transformi cum vrei.numai carcasa costa 100 lei.

| Paix explică (pentru viotedy):

Pe mine nu ma intereseaza sa il transform, sa il folosesc, Vreu sa-l vand! ( asa cum e )

| Predator30 a răspuns:

Poti incerca si pe publi24.ro sau tocmai.ro si okazii.ro evident eu as merge pe publi24.ro pentru ca si eu am facut niste tranzactii de pe acel site foarte bun, succes o seara placuta!

| MrAnderson a răspuns:

Okazii.ro
Tocmai.ro
Orice site sau ziar cu mica publicitate, de la tine din oras.
Pune niste anunturi pe la liceu sau la facultate.

| xVictor a răspuns:

Ocazii.ro cel mai popular. trebuie sa-ti faci cont si nu costa nik.Bafta/Funda?

| Zaied a răspuns:

Daca pot intreba, ce caracteristici are deoarece as fi interesat eu sa cumpar.

| Paix explică (pentru Zaied):

Placa de baza : ASUS AMd Semprhion 64
Procesor dual core 3 000 +,(1, 800 ghz)
Rami : 801mb ddr 1 ( 4 slot-uri )
slot 1: 512mb Kingston
slot 2 : 256mb TakeMs
slot 3 : 128mb Pq Samsung
slot 4 : liber
Placa Video : Ati Readon x550 Hyper buffer 256 mb
HDD ( harddisk) : 40 gb Maxtor ( 2007 ) Master decodec
Plus : Adaptor ( placa ) Xtreme net cabble si adaptor TV vision cabble
Audio : Semprhon HD quality 64
Are 2, doaua dvd rom, dvd, cd rw de x56 si x42 LG
Pret : 180 lei ( negociabil ) Este un pc bun, foarte putin folosit ( anul productiei 2007
Doresc Seriozitate.
Cien doreste ma imulte informatii pentru vanzare etc ma puteti contacata la id messenger : sergiu_96ro
Multumesc