| Girly97 a întrebat:

Un site serios in care pot castiga bani unde gasesc?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie sa stii sa faci ceva: traduceri, contabilitate, web-design, redactare texte, etc. Nimeni nu te va plati sa vezi reclame sau sa dai clickuri aiurea, adica sa stai degeaba. Gandeste-te la ceva de care sa fie nevoie, nu te lasa păcălita de siteuri care promit sa te platesca pentru activitati care nu aduc nimanui beneficii.

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Servici

| Sn4k3 a răspuns:

Facand ce anume? Din dat cateva click-uri n-ai sa gasesti sa faci bani.

| cristimihailov a răspuns:

Polinex sau coinspot sau binance

| PainTech a răspuns:

Fiver
Dar trebuie sa stii sa faci ceva. De ce sa plateasca pe cineva cand exista boti care apasa clickuri gratis?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neobux și Clicksense. Dar nu te aștepta să te îmbogățești.