| wealberto a întrebat:

as vrea sa castig niste bani de pe internet. mi-ati putea sugera un site in afara de ptc sau cu referali vreau sa gasesc un site serios dau fundabig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| AlexanderTheG a răspuns:

Da...nu o sa gasesti un site unde sa primesti bani multi pentru ca gandeste-te un pic vrei bani multi dar sa nu faci nimic deosebit pentru ei...Vei gasi siteuri unde se plateste mult dar is tepe/scam adica nu platesc si un site unde sa faci fara referali pe net NU EXISTA:))
Daca vrei sa faci un baut intra aici www.nouf-afaceri-online.cabanova.com si vei gasi ceva dar atunci cand vrei sa faci bani nu poti sa pui tu conditi daca nu esti,, sef,,

7 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Daca vrei site gratuit poti sa incerci si www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip nume.ucoz.ro!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| PopAndrei_9010 a răspuns:

Cu ajutorul google-ului si multa imaginatie si idei, îți poți face propriul site, de unde poți câștiga bani serioși.
Eu personal, fac bani cu un site... Dar am ajuns însă să fiu profit de abia după 3 ani.

| MARRY05 a răspuns:

Salut
poti deveni reprezentant infinity. lasa un msj pentru detalii

| ionutk9 a răspuns:

Visezi frumos nu exista asa ceva doar pay per click dar si alea majritatea sunt tepe vrei bani? fa ceva ca sa ii ai

| puncte a răspuns:

Tarnacopu, frate.

| puiu1970 a răspuns:

Salut prietene,
Am pentru tine doua programe foarte eficiente, de pe urma carora poti face sute de $ saptamanal!

http://bani.rosites.net/index.php?rid=puiu
http://www.thefortune.info/index.php?ref=puiu

Eu iti doresc succes si te astept ca si tu sa faci Bani Adevarati pe Internet!
Succes!
Pompiliu Stoica

| Micutsa_5900 a răspuns:

Pai poti deveni reprezentant ladys sau gida pentru detalii add ladys.giada