| UsSerName a întrebat:

Unde ma pot angaja la 18' ani, fara experienta? sunt clasa 12a la liceu profil economic.

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa te gandesti serios ce domeniu te reprezinta! Poti sa incerci furnizor la un supermarket, nu se cere experienta si bune abilitati de comunicare! Mai poti incerca un post part timehappyIn rest ca muncitor necalificat gasesti repede, asta pana iti termini liceu.Succes

| BlackTiger a răspuns:

Pai te-ai putea angaja la fel ca sora mea.Sora mea e tot in clasa a-12-a si n vacanta lucreaza ori la Kaufland,ori la Cora ori la Real sa faca reclama la iaurtul muller si cate o data face si degustari de iaurt si lucreaza vineri, sambata si duminica, vineri 6 ore, sambata 6 ore si duminica 4 ore si ii da 7, 20 pe ora si ai face cam 115 lei pe acestea trei zile. Sper ca te-am ajutat si ca ti-am dat un sfat. Funda? Plssss...am multa nevoie...

| MrBrangspears a răspuns:

Bagate si tu la panini, mc donald, fast food tongue