| crblsaff a întrebat:

Unde se castiga bani multi in romania sau in afara peste 1000 de euro pe luna si ce studii trebuie big grin

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Ca barbat,bani astia ii castigi ca sofer de tir la o firma mare,dar cu iesiri/curse in strainatate,iar ca femeie,cred ca in domeniul bancar.
Eu cunosc pe cineva,a terminat ASE ul,o tipa foarte desteapta de altfel, care lucreaza ca sef de departament credite, in Bucuresti si castiga 58/60 de milioane, lei vechi.
Foarte bine pentru Romania noastra draga!
Succes!

1 răspuns:
| nikkoO a răspuns:

Poi...se castiga mai multi bani in straintate.Despre studii...depinde de ce meserie vrei sa practicithinking