| BestHelper a întrebat:

V-as ruga foarte mult sa-mi spuneti si mie cum pot face rost de 1000 de euro si cam in cat timp la varsta de 15 ani.Nu dati raspunsuri de genul nu ai nevoie de asa ceva sau alte raspunsuri stupide. Dati-mi doar solutii

Răspuns Câştigător
| uguugu a răspuns:

Mai, 1000 de euro e o suma mare si banii astia nu se strang asa cu una cu doua... poti fi reprezentant avon sau orifflame(daca esti fata) sau sa iti iei joburi cu 1/2 de norma(vanzator la second hand sau la marketuri) sau ai putea sa duci la amanet(daca ai) aur si argint sau chiar sa vinzi. Cred ca ai face ceva bani cu astea.

10 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Fata sau Baiat? cum arati?

| Gogu06 a răspuns:

Eu te ajut cu niste sfaturi, linkuri dar contracost. 40 euro te costa si iti dau un site cu oferte de munca pe internet, chiar daca nu stii sa faci iti dau niste tutoriale, este cam greu la inceput dar daca ajungi sa te pricepi si stii unde sa cauti faci bani frumosi. Si plus procent din cat castigi 10%. De multe ori doar ideea conteaza. Iei cam 50 de dolari pe proiect. Nu este usor in orice caz, trebuie sa te documentezi.

| Gogu06 a răspuns:

Fa un print screen la incasarile care le faci pe contul tau, sau ultima incasare de bani uploadeaza poza pe un site si da-ne link sa vedem si noi ca eu unul nu te cred. Nu lua poze dupa google ca ne prindem laughing.

| TiffanyღBJ a răspuns:

1000 de euro este o suma foarte mare pentru varsta ta...din alta parte decat de la parinti / bunici / unchi, matusi nu vad de unde ai putea face rost de ei.

| Adrianetc a răspuns:

Ospatar, spalator de masini, impartit reviste reclame fluturasi.

| eaglewatch01 a răspuns:

Pui pe tata sa se inhame la un credit.Nu e osuma mare.intr-un an se achita.Dar depinde ce vrei sa faci cu ei, ca sa convingi babacii sa te finanteze.

| r3ally a răspuns:

Nu poti!

| agent001subacoperire a răspuns:

Frate eu am facut 1000 de euro facand bratari am dat o bratar cu 10 lei si un lan frumos facute manula si gata! in 1 an de zile te duci vineri, sambata si duminca pe unde se plimba lumea eu deja trec 1200 si ceva si fac de la 13 aniwinking

| Impresiicapedorobanti a răspuns:

Daca pui o intrebare stupida cum vrei sa nu primesti raspunsuri stupide? la 15 ani de unde vrei sa faci 1000 de euro? abia ai facut buletinu'. Cere la parinti. Si in plus pentru ce iti trebuie 1000 de euro? daca ar fi ceva important te-ar fi ajutat parintii.

| Mădălin_Cozma_1992 a răspuns:

1. Te prostituezi in mod repetat, cu vreo 1000 de oameni de odata exact cati bani ai nevoie. 2. Te duci la camatari, faci deal-ul si in 3 luni poti fugi din Romania