| totElodia a întrebat:

Va rog din suflet sa ma ajutati. Aveti idee cat este biletul de tren, Ploiesti Sud - Constanta? Multumesc din suflet.

6 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Intri pe infofer.ro, alegi plecarea si destinatia si apoi iti alegi un tren acclerat, personal etc si in stanga ai o iconita si apesi si iti va arata pretul pentru fiecare clasa, redus sau nu etc

| Minnie a răspuns:

Ploiesti Sud-Constanta este doar rapid la 62, 6 lei

| totElodia explică:

Cu personalul ma intereseaza.

| Aasdfghj a răspuns:

Http://www.mersultrenurilor.ro/Ruta/ploiesti_sud/constanta uita`te aici. si dai pe pret acolo si selectezi daca vrei la pret intreg sau nu.

| madutzik11 a răspuns:

Eu am gasit un rapid la clasa a 2-a si costa in jur de 62 de lei. happy