| Laurv69 a întrebat:

Va salut.
Cunoaste cineva un beneficiar bancar ce iti aproba chiar daca ai istoric negativ si chiar daca inca mai ai creditele active?
Multumesc

1 răspuns:
| johnnny123 a răspuns:

Nu te împrumută nimeni dacă ai istoric prost și credite active pe care nu poți să le duci. Cine să te mai împrumute din moment ce tu nu ești în stare să returnezi nici ce ai împrumutat deja?

Poate doar un cămătar, dar nu cred că vrei să afli ce se întâmplă când nu-i dai banii înapoi.