| DarkSell93 a întrebat:

Vand Nintendo Wii Nou Modat de curand! Consola a fost folosita de cateva ori maxim 5.Consola accepta orice joc de wii inclusiv cele noi!

Contine urmatoarele accesorii:

-Wii Remote

-Nunchuck

-1 Stick Usb(care contin urmatoarele jocuri New super mario bros wii, legend of zelda..etc)

-Alimentator

-Senzor

-Cablu tv

-Joc wii play

-DVD scris cu joc

-Card SanDisk 2GB (pe care este pusa modarea)

Stickul doar se pune in wii si puteti juca.Schimb URGENT Doar Cu Xbox 360 MODAT sau PS3 MODAT.

6 răspunsuri:
| Kaat a răspuns:

Nu il vinzi?hee hee

| DarkSell93 explică (pentru Kaat):

Ba da, tocmai de aceea l-am pus.laughing.zi-mi un pret..propune un pret.

| DarkSell93 explică (pentru Kaat):

Accept si schimburi cu xbox sau..ps3 big grin

| Kaat a răspuns (pentru DarkSell93):

Pai nu stiu depinde...100 de lei? straight face, sau poate gresesc, am zis un pret care mi.a venit acum pe moment, si de aceea as vrea sa ti.l cumpar fiindca nu de mult am primit de ziua mea o plasma si am zis ar merge bine cu un jochee hee.

| DarkSell93 explică (pentru Kaat):

E putin 100 lei laughing))

| DarkSell93 explică (pentru Kaat):

Eu ma gandeam la 700 ron