| Adrian312 a întrebat:

Vinde cineva pe e-bay? Vreau sa stiu cand trebuie sa platesc taxele catre e bay. Inainte sau dupa ce vand produsul. Ma refer la cele mai scumptee de 500$. Deoarece am inteles de pe site ca ai o limita de 500$

2 răspunsuri:
| MoonWolf a răspuns:

Iti recomand, sa nu comanzi de pe Ebay, numai daca esti dispus sa platesti destul de mult transportu'

| songoku10002002 a răspuns:

Dupa ce ai primit banii de la cumparator atunci ai un termen sa platesti comision pe ce ai vandut. 2-5% nu mai tin minte exact.