| carmendadu a întrebat:

Vrea cineva sa faca bani din Reforma Sanatatii care va incepe anul viitor?
Se ofera comisioane substatiale pentru agentii din aceasta reforma

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explica mai detaliat despre ce e vorba. Ce trebuie sa faca cei intersati?

2 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Si cat trebuie platit ca sa ajungi ''agent in reforma sanatatii''? si in ce cont privat?rolling on the floor

| MoneyMoney a răspuns:

Se pare ca romanul este plin de bani de nu s-a bagat NIMENI pana acum aici! happy