| SylviuCatlin a întrebat:

Vreau sa va intreb care dintre voi are prea multi bani? Dar care ar vrea sa faca bani multi si chiar foarte usor! Este vorba de reforma sanatatii care va iuntra in vigoare din acest an! Cine este interesat ma gaseste la sylviu_cata big grin

6 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Teapa pe fata

| SylviuCatlin explică (pentru negru30):

Nu e teapa... da u crezi ce vrei putin imi pasa nu pierd eu.

| negru30 a răspuns (pentru SylviuCatlin):

Acum o pierdere in plus sau in minus nu mai conteaza - Bafta

| SylviuCatlin explică (pentru negru30):

Bine ma bafta...

| claudiu93 a răspuns:

Reforma asta e cea mai periculoasa din ultimii ani. Nu va bagati pe chestii din astea. O sa mergeti din casa in casa ca sa pacaliti oamenii sa semneze un fel de contracte pentru asigurare. Ideea e ca foarte multi bbani se vor duce de la stat catre niste firme private iar cei care bat din usa in usa cor lua probabil comisioane de 0, 0001 %. Oricum dupa chesta asta multi oameni nu isi vor mai putea permita sa se trateze in Romania.

| SylviuCatlin explică (pentru claudiu93):

laughing de unde ai scos-o pe asta? mai informeazata si u si o sa vezi. Eu nu va critic ca nu aveti incredere in asta ca nici eu nu am avut pana nu am vazut cu ochii mei... Bn ma nu o sa va mai zic nimic de asta o sa ma bucur singur in contiuare de castiguri.