| alin322 a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe ebay, in valoare de 50 de dolari, dar nu stiu daca merge sa bag atatea bani pe cartela prepay? Si pe ebay se cer dolari, deci cum sa bag dolari si nu euro? sMultumesc

Răspuns Câştigător
| lex79 a răspuns:

Nu cred ca pe ebay poti plati cu cartela prepay. cartela nu are limita la credit. poti pune atat cat iti permiti. chiar daca ii pui in euro acestia sunt schimbati la un curs valutar stabilit de site/banca in ziua respectiva.
dar eu stiu ca se foloseste cont paypal si prin el se face orice fel de plata.