| alin322 a întrebat:

Buna seara,

Vreau sa dau o comanda pe ebay, dar nu ma pricep cu platile prepay. Merge de pe orice cartela/retea? Si cum transfer banii? Multumesc

3 răspunsuri:
| alin322 explică:

Si merge sa bag, de exemplu, 50 de euro pe ea? Si preturile pe ebay sunt in dolari. Cum fac in cazul asta?

| alin322 explică:

Stie cineva?

| BogdanBory a răspuns:

DA merge pe orice cartela .....si daca ai abonament iti vine acolo cost suplimentar... daca nu trebuie sa ii ai in cont (de ex: Tre' sa platesti 10 euro, daca ai pe cartela aceea 10 euro reincarcati, e ok )
Funda?