| 619ciprian a întrebat:

Vreau sa fac lets play de minecraft si filmez cu camstudio cum ar trebui sami fie optiunile

6 răspunsuri:
| GoreaNicu a răspuns:

Sfatul meu e sa te uiti pe youtube.com
how to set cmstudio sau ceva de genu.happy

| AndreiBossul1998 a răspuns:

Jocurile se filmeaza cu fraps.

| Tomosoiu_Bellator_1990 a răspuns:

Daca imi dai site-ul de unde iau camstudio iti dau comenzile
plzzzzzcrying
si eu vreau sa fac let-s play, dar n-am camstudio

| Tomosoiu_Bellator_1990 a răspuns:

Cu F2 pornesti filmarea si tot cu F2 o opresti, sper ca ti-am fost de ajutor, Fundawinking?

| Chita_Andreas_1980 a răspuns:

Cum maresc cadrul la camstudio, intreb asta deoarece vreau sa fac un lets play.

| katalyn_2592 a răspuns:

Eu ti-as sugera ca sa filmezi in joc cu Fraps(nu ii face deloc lag si merge sa filmezi la toate jocurile)