| supercar72 a întrebat:

Vreau sa imi comand niste componente electronice de pe dealextreme ..nelamurirea mea este legata de transport cum se procedeaza, am vazut ca scrie free shipping to Romania, cineva spunea ca trebuie sa platesc 1-2 dolari pentru tracking. poate este cineva care ma poate lamuri

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

Tot ce e posibil. eu vorbesc doar din experienta mea cu astfel de lucruri happy

4 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

De unde le comanzi? daca sunt din afara spatiului UE o sa platesti Vama la ele sau sa zic la valoarea lor pe facutra, free inseamna si incet si nesigur daca ai obtiunea sa platesti trasportul si nu este foarte costisitor iti sugerez mai bine platit ai o siguranta mai mare mai ales daca este prin curierat

| supercar72 explică (pentru angelicsin):

E un site american

| angelicsin a răspuns (pentru supercar72):

E clar ca o sa platesi vama, inereseaza-te la noi cat o sa platesti vama ca sa nu ai surprize, coletul sau ma rog ce o fii o sa il primesti la posta vamala nu la posta locala

| supercar72 explică (pentru angelicsin):

Cineva a comandat de pe site si nu a platit nimic s-a dus la posta si a ridicat coletul atat straight face

| angelicsin a răspuns (pentru supercar72):

Tot ce e posibil. eu vorbesc doar din experienta mea cu astfel de lucruri happy