| Florin_George_1994 a întrebat:

Vreau sa imi deschid o mica afacere. M-am gandit la ceva gen salon de coafura. Pe viitor ma gandesc sa fac si ceva pentru tatuaje. Cam cati bani credeti ca m-ar duce cu totul in afara de spatiu?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

De la 3000 € în sus.La care se adaugă faptul ca trebuie să ai un profit suficient de mare încât să-ți permiți să-ți plătești de la salariați la utilități și dacă este cazul chiria pe spațiul comercial închiriat, că de amortizat investiția în echipamente și mobilierul specific asta nu o s-o scoți numai după 2 ani cel puțin.Succes

1 răspuns:
| crytical a răspuns:

Foarte multi asa ca ai grija in ce investesti pentru ca multa lume s-a dus pe frizerii si coafoare si s-au dus de tot.