| petculilian a întrebat:

Vreau sa-mi fac site in engleza pentru a pune adsense pe el, dar nu stiu cu ce sa-l fac. Vreau idei plz... Apropo, a primit cineva banii de la neogen?

8 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Sal.Eu recomand sa -ti faci un blog pe blogger.com apoi folosind google trends(bazate pe cautari USA) incepi sa faci postari.De ex in aceasta perioada se va cauta foarte mult campionatul mondial de fotbal-poti avea un subiect. Fa optimizare la blog folosind SEO si Link Building, lasa comentarii si postari pe alte siteuri sa ai vizitatori, pune bannere mari in partea de sus a blogului si asteapta sa vezi rezultate.Cam asa incepi zic eu, apoi fiecare pas divide-l si amplifica-l, probeaza noi stiri si metode.
Succes!

| vernon1001 a răspuns:

Cea mai simpla cale este sa folosesti platforma wordpress (http://wordpress.org). Din adsense nu se fac cine stie ce bani, sfatul meu este sa incerci afiliere pentru inceput. Uite si un loc pentru tine, http://comertulelectronic.com unde poti invata foarte multe in domeniu.Sunt oferite 10 locuri gratuite, du-te si inscrie-te. Bafta!

| vernon1001 a răspuns:

Incearca atunci sa faci ceva pe "home insurance" sau "credit cards", vezi si tu pe ce cuvinte cheie sa plateste mai mult...eu unul nu-mi ocup spatiul cu ei, nu cred ca se merita. Bafta!

| petculilian explică:

Vernon1001 eu fac ceva bani din site-uri si nu vad de ce zici tu ca nu se fac bani cu adsesmse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castiga bani cu sondaje de opinie despre siete-uri din internet!

http://www.websitetester.biz/....../index.php

Firma americana de sondaje de opinie incepe din 1 septembrie munca si
cauta colaboratori. Castig activ: Intre 1 si 10 ore trebuie investite pe
saptamana pentru un beneficiu de pina la 1000Euro.
Catig pasiv: Cistigati bani si daca nu participati la sondajele de opinie,
din linia inferioara a celor pe care ai inscrieti dumneavoastra.
Totul este gratuit si merita sa incerci, schimba limba pe engleza, in
curand va aparea si in limba romana.
Nu trebuie sa cumperi sau sa vinzi nimic.
Nu trebuie sa investesti decat timp pentru a viziona siteurile pe care ti
le trimite firma si sa apreciezi daca sunt bune sau nu.
Deci grabiti-va sa va formati o echipa cat mai mare pentru a va mari
procentul de incasari.Dupa inscriere veti primi un link propriu asemanator
celui de sus pe care il trimiteti la alte cunostinte pentru a va dezvolta
reteaua de colaboratori( Downline)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mai multe idei acceseaza:
www.free-vacation-tips.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea asta ketrefe cu plen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In legatura cu site ul ala http://www.websitetester.biz/....../index.php Valentin, uite aici id ul meu blueskyline_x69.