| Truzinuter a întrebat:

Am de facut un desen liber si nu stiu ce sa fac...
Idei?

Răspuns Câştigător
| Deedeek a răspuns:

Desenele abstracte sunt cele mai interesante (pentru mine). Asadar, incearca sa desenezi ceva care poate reprezenta mai multe chestii pentru oameni diferitihappy

6 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cel mai bun, practic si usor exemplu este sa desenezi un peisaj, mai ales ca acum e "vara".

Răspuns utilizator avertizat
| Alessyaaa a răspuns:

Poti sa faci un peisaj, portret, flori...mai acum depinde de talentul tau la desen si ce-ti place in general sa desenezi.Fa si tu ceva la care esti buna.Un desen foarte simplu este o lebada(doar faci un 2 si cu cateva bucle)Eu il fac intre 5-7 secundelaughing.

| MadalinaCumpanici a răspuns:

Flori, pasari,apa, mare, albinute.

| yellowbubbles a răspuns:

Fa 3 kubuletze si un cerk si zii profesoarei ca asa vezi tu lumea laughing