| Earthroot a întrebat:

Am gasit pe acest site http://ro.mybestcanvas.com/list_subcat/Picturi-in-Ulei/1 13/26
o pictura in ulei pe care as vrea sa o achizitionez si sint curios daca a m-ai facut cineva achizitii de aici deoarece nu vreau sa iau o mare teapa.

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sunt cam prea scumpe, stai cuminte.

| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns:

Din ce vad, nu au trecut la date de contact vreun nume de firma sau CUI; prin urmare, nu esti protejat de lege, dupa cum se stie achizitia online de la persoane fizice nu prezinta nici o protectie legala; spune-mi insa te rog ca nu pictura cu prezervative vrei s-o cumperi happy