| ioanapantea a întrebat:

Am primit o tema la tehnologie si trebuie sa fac un obiect din plastic cauciuc metal si sticla. Ce as putea sa fac?

5 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Buna!
Poti incerca sa pictezi un bol, borcan si astfel va fi ceva ornamentalhappy
Poti face din sticla cioburi coloratewinking
Saubig grinin sticla ai putea face cioburi.Cauciucu l-ai putea decupa in forma de ursuleti,printese, pui cauciucu peste cioburi, iar plasticul il rupi sa incapa pe suprafata cauciucului!

| Nevermindd a răspuns:

Ai putea face un suport pentru creioane dintr-un pet.
Ai putea picta o bucată de sticlă şi să faci o decoraţiune pentru Crăciun...din metal şi cauciuc...chiar nu am idee ce ai putea să faci.sad.

| asdfqw a răspuns:

Poti face un suport pentru pixuri si creione. Folosesti multe tubulete mici puse pe o bucata mare de plastic sau ce gasesti prin casa, apoi le poti vopsi cu acuarelele ca sa arate mai frumos. Succesc!

| aro000 a răspuns:

Ai putea sa faci o hranitoare pentru pasari din o cutie pentru suc.

| Relu12 a răspuns:

Am primit si eu tema asta.Trebuie sa o fac pana maine! Cred ca o sa tai o sticla din plastic si fac in asa fel incat sa iasa o forma! P.S. doamna iti pune repede 10!