| dendenysa a întrebat:

Bai oamnei buni ce naiba nu se mai raspunde la intrebari serioase! toate intrebarile sunt de fratii jhonas si camp rock, si din alea stupide"intre cola si fanta" fiti si voi serios intrebati chiestii calumea nu tampenii din astea pe bune!

4 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Stii cum e, la aceste intrebari se raspunde mai usor, in plus adolescentii care sunt majoritari aproape sunt mai apropiati de aceste probleme. Totusi am vazut si intrebari decente si interesante, din ce in ce mai rar, ce-i drept.

| Minnie a răspuns:

Mai intai invata sa scrii si apoi intreaba! Iar, asa, ca raspuns la "bai, oameni buni", pentru ca tinerii, copii, nu mai invata la scoala, prefera sa-si ocupe timpul cu telefoane, fite, haine etc decat sa citeasca

| Minks a răspuns:

Ce-ar fi sa mai servesti un pic pe la scoala si apoi sa latrii pe aici cautand raspunsuri inteligente la intrebari stupide. Lasa-i sa puna ce intrebari vor. De aia nu mai poti sa dormi noaptea? Din cauza intrebarilor de pe TPU?

| Azm a răspuns:

Asta este. Oricum n-o sa schimbi nimic doar pentru ca te arati deranjat de lucrul asta. Vrei nu vrei, trebuie sa suporti sau sa te faci ca nu vezi.