| Mtz_1845 a întrebat:

Bunahappy am cateva desene, astept parerea voastrahappy!

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Că la modul real nu știi să desenezi și că oricum nu ai studiat din nici o carte serioasă de anatomie artistică!

13 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Sunt foarte, foarte bune. Continua cu incredere, caci se pare ca ai mult talent. Succes!

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Mtz! Foarte frumoase, la început mi-au atras atenția detaliile pe care ai reușit să le surprinzi cu mare exactitate, apoi combinația culorilor, dar " I can't feel the balance " este preferatul meu. Albul și negrul, chiar dacă sunt nonculori, reușesc să exprime totul.
Mari succese și o zi cu zâmbet să ai!

NOname
| NOname a răspuns:

Unde le ai? Pe blog, nu? Păi trebuia să postezi şi un link cu blogul tău. Poftim: http://mywaytogetfree.blogspot.com/. Acum e cu totul altă poveste, nu?

Ce să zic? Îmi plac desenele tale, mai ales "color blow" şi "Butterflyes". Ai talent, şi dacă vei persevera, vei ajunge departe. Succes şi ţine-o tot aşa! Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Văd că ai mai postat câteva. Îmi plac în mod deosebit şi "reborn" şi "the bottom of my heart". Felicitări!

| Bogdanux a răspuns:

Wow, desenele sunt geniale din toate punctele de vedere: idee, cromatica, umbre.

Felicitari si te mai astept si cu altele!

| JeSa a răspuns:

Bine te-am gasit!,
Sunt incantata de ceea ce vad: desenele tale sunt reusite! Ai ceva talent, nu gluma, -esti buna, complimente!
Tine-o tot asa & sa nu ne lipsesti! Baftă in continuare happy

| InnocentSmile a răspuns:

De-a dreptul fantastice.ai ales o combinatie forte potrivita de culori.happysa mai faci.succeshappy

| pίTίк a răspuns:

Super desenele
ai talent
tine-o tot asa
si eu desenez si cand fac asta simt ceva ce nu pot descrie in cuvinte...
nu se compara cu orice altceva ai face
nu?
Bafta:*

| corasa a răspuns:

Pai se vede ca ai o inclinatie pentru. asta, iar sfatul meu e sa nu te renunti la temele "standard" cum ar fi flamink-skull-snake thing sau masini si sa te axezi strict pe creatii originale. Mi-au placut desenele tale mai abstracte.

| aliceinchains a răspuns:

Frumoase desenele, ai talent. Dar de ce nu incerci sa mai desenezi si altceva?

| Gabitzzza a răspuns:

Da sunt extraordinare si culoarea si modelul tot e unic si frumos bv

| denyiuly a răspuns:

Buna Mts! desenele sunt extraordinar de frumoase. talentul tau la desen nu cunoste margini.desenele aceste nu le poate face oricine.din asta rezulta ca esti o persoana foarte speciala.desenele care mi-a atras atentia in mod deosebit sunt:rebon care mi-a placut im mod deosebit.o combinatie de culori vii.mi-a placut si i can't feel the balace care nu pot sa spun de ce dar imi place foarte mult, iar tongue si ghjcfgd sunt un pic infricosatoare.dar toate desenele tale sunt nespus de frumoase.ai un adevarat talent si merita sa perseverezi.cine stie? poate peste cativa ani vom auzi ca lucrarile tale sunt vandute cu milioane de euro.persevereaza! vei ajunge mare cu talentul tau!

| Mtz_1845 explică:

Http://mywaytogetfree.blogspot.com/ Va rog sa ma scuzati, am uitat sa pun link-ul!