| anonim_4396 a întrebat:

doresc sa va pun o intrebare, insa vreau sa va spun de asemenea caci sunt cam grea de cap, deci, ar trebui sa-mi explicati detaliat. As dori metoda care a gasit-o colega mea pe acest site. Din putin cat mi-a explicat ea, mi-a spus ca trebuie sa am cont pe google, si apoi imi dati voi un site. Va rog, AJUTATI-MA!

2 răspunsuri:
| doraz a răspuns:

Dupa ce ca esti "grea de cap" nici nu stii sa scrii!

| Mariella a răspuns:

Te referi la faptul ca ai vrea sa iti faci un cont pe TPU dar nu stii cum? Sau ce? Ca nu ma prind