| Dzeko777 a întrebat:

Salut tpu.As dori sa imi vand niste lucruri online dar eu sunt junior in acest domeniu asa ca as dori sa ma ajutati adica sa-mi explicati detaliat ce sa fac mai ales cand merg la posta ce ar trebui sa fac? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci la posta cu obiectele frumos impachetate si zici ca vrei sa le trimiti la adresa X cu ramburs, ti se da o cerere o completezi (acolo scrii si suma pe care o vrei). cu transportul depinde cum te intelegi cu cumparatorul ori il plateste el ori tu

1 răspuns:
| Dzeko777 explică:

Pe cutie n-ar trebui scris ceva?