| Anonimmmmmmm16 a întrebat:

Bună TPU!
Aș vrea să mă ajutați cu ceva,dar mai întâi,să vă spun despre ce este vorba.
Deci în liceul meu se face un filmuleț pentru boboci, iar filmulețul este făcut de către cei din clasele a 10-a. Eu anul trecut când eram boboacă cei de clasa a zecea ne-au făcut un filmuleț "Școala militara "Liviu Rebreanu" ".În acel filmuleț am apărut noi, bineînțeles făcând flotãri și genoflexiuni și alergari urmãriți de "generalul șef"laughing. Și ne dădea tot felul de comenzilaughing! A fost cel mai original filmuleț din toate clasele! Restu au făcut ceva gen:5 lucruri care să nu le faci la școală sau etc.
Deci îmi puteți da ceva idei de teme pentru filmulețe?
Cel mai orginal răspuns FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Iesiti la padure si uitati-va inainte la Blair witch project. Faceti ceva pe acolo...

| Anonimmmmmmm16 explică:

Filmulețul trebuie făcut in incinta școlii