| xGloryaax a întrebat:

Cine imi da linkul cu blonda si bruneta care zice asa: tu esti blonda nu bruneta, ne se zice net ci neta ...mai de parte am uitat dar daca imi dati linkul va multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Cauta pe youtube, vezi si tu, poate gasestilaughing

| xGloryaax explică (pentru Yummi):

Esti asa de ******

| Yummi a răspuns (pentru xGloryaax):

Mdeah.straight face mars ma de aicia straight face penala dr*cu va treziti comentati ca curvele. ew mi-am zis parereastraight face pana la urma. practic, ti-am dat un sfat, ti-am zis sa cauti pe youtube. da infine >.> prostii cu prostii restul cu mine.happy