| Ralucutza12ralu a întrebat:

Cine imi da si mia o sceneta de craciun de 17, 18 personaje

Răspuns Câştigător
| soseno a răspuns:

Gasesti aici:http://www.misiune.ro/categorie/craciun/scenete-craciun/
funda?

2 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Adica mai pe scurt sa-ti facem noi proiectele, nu?

Ai fost insarcinata cu o astfel de planificare si vrei sa ti-o facem noi?
Asta-i Romania... din pacate.
Mai pune-ti si tu mintea la contributie, gandeste, nu sta degeaba, ca vei ajunge scursura societatii...

Unde esti tu Stalin?

| Britralalalala a răspuns (pentru ΔH):

Draga mea, aici vii când ai nevoie de o sursa de inspirație! De aceea se întreabă aceste lucruri le TPU. Dacă nu ai un răspuns drăguț si care sa ajute aceea persoana, mai bine nu îl mai dai!