| SweetLolipop a întrebat:

Ce desen animat va place?

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Pai imi place Tom&Jerry si o sa-mi placa mereu pentru ca a fost si este desenul animat care-mi place cel mai mult. Imi place si cele gen Hannah Montana, Wizzard of Waverly Place (magicienii din Waverly Place), dar si imi place mult H2o just add water toate sezoanele si as vrea foarte mult sa apara si sezonul 4.

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Inuyasha.

| Adredemesconf a răspuns:

Pai imi place Tom&Jerry si o sa-mi placa mereu pentru ca a fost si este desenul animat care-mi place cel mai mult. Imi place si cele gen Hannah Montana, Wizzard of Waverly Place (magicienii din Waverly Place), dar si imi place mult H2o just add water toate ezoanele si as vrea foarte mult sa apara si sezonul 4.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Tom&jerry:X

| anduta160 a răspuns:

Tom &jeryylove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chip si Dale