| elenarotaru28 a întrebat:

Dati-mi idei pentru un nume de conquiztador ca eu nu mai am idei

12 răspunsuri:
| moodyblues a răspuns:

Conteaza cum joci nu ce nume ai.am jucat cu frasinica, bebe, garlic, naomi si m-au batut desi aveam un nume mai frumos.iti sugerez sa pui elena rotaru

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Ai putea folosi nume de personaje celebre. Poti alege unul dintr-un roman care iti place tie.
Mult succes,
PS: este tare jocul.

| Ionutzsa a răspuns:

Vecinudeladoi laughing

| Bloo2 a răspuns:

Ely. 28 sau lya. 28 smug

| Alle15 a răspuns:

ElyElenu stiua
RotaruPinK
LoVeReDeLy
YoelyYo
Papushaele
ElynabEbE

| DeMentaa a răspuns:

Ely.Axy big grin

| robyroby a răspuns:

Cum ai si la TPU, elenarotaru28 sau elenarotaru Si alt numar. Exemplu [ 2010, 29, 27 etc ]. Sper sa reusesti happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Din numele tau de pe TPU, cred ca nu ai vrea ceva foarte sofisticat gen "Lady, Papushik, Mumushik, Yo.No1" sau ceva de genul.
Poti folosi acelasi nume ca la TPU :elenarotaru28, sau alte nume. ElenaElena, Ely28, ElenaR, ElenaEly, ElyEly, Elena28, Elena. Iti sugerez sa pui acolo unde trebuie sa scrii numele, sa scrii Elena, si vei primi solutii oferite de conquiztador. Eu vroiam sa imi afc un cont cu un anume nume, insa era folosit de altcineva, si am folosit o sugestie de'a lor.

Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relena28

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elenatotaru28

| Username01 a răspuns:

Poti sa te numesti eleny34 sau alt nr happy elenajr3 mrg poti sa pui alt nr din nou laughing
mrg cum vrei uh acum :*

| raresul25 a răspuns:

Uite poti sa iti pui numele elenarotaru28