| 4inel a întrebat:

Doesc sa intru in legatura cu un compozitor de muzica crestina.
Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Incearca sa iei legatura cu Adi Gliga.Stiu ca el isi compune cantece pe care le canta.http://www.adigliga.ro/

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

Încearcă să intri în legătură cu postul Radio - TV „Trinitas".
Dar enunțul tău nu a fost prea clar.
Muzica creștină poate fi : ortodoxă, catolică, protestantă sau chiar a altor culte care, toate, se consideră „creștine".

Răspuns utilizator avertizat
| 4inel explică:

In biserica ortodoxa stiu ca nu se canta.
exista doar muzica corala fara instrumente.
Eu cant muzica crestina hai sa-i zicem protestanta, Worship. Oricum pocaitii nu canta numai Worship, abordeaza aproape orce stil de muzica.

| 4inel explică (pentru EmaS):

Multumesc dar nu am o adresa de mail, spun ca accesul este restrictionat.

| EmaS a răspuns (pentru 4inel):

Incearca sa iei legatura cu Adi Gliga.Stiu ca el isi compune cantece pe care le canta.http://www.adigliga.ro/