| Heartbunch a întrebat:

Caut compozitor de muzica, in engleza, cunoasteti pe cineva cu care as putea discuta sau daca ma puteti ajuta cu acest lucru. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Nucreeed a răspuns:

Hmm ma ofer eu... uite cateva pozeii compuse de mine...

Roses are red, violets are blue, I fucked your mother and created you.

Roses are red,
Violets are blue.
I have a gun.
Get in the van.

Bacon is bacon, eggs is eggs, don’t let him between your legs he says your cute he says your fine 9 months later he says that’s not mine!

Roses are red tulips are black you’d look great with a knife in your back

| Heartbunch explică (pentru Nucreeed):

Am uitat sa mentionesc ca rog seriozitate.

| Razvan_Ionac_1987 a răspuns:

0740916603....sau ionac.razvan pe facebook.Cauta-ma si am sa te ajut cum pot eu mai bine fara google translate si alte chesti murdare cum fac toti.Pt inceput imi ofer serviciile gratis asta ca sa iti iau o piatra de pe inimatongue