| xxcostelxxxxx a întrebat:

Elvis Presley este american sau englez

Răspuns Câştigător
| PokeEdy a răspuns:

American 100% funda? primul is merit funda:X

| Stefan17Dece a răspuns (pentru PokeEdy):

Da 100% american!

| 愛日本 a răspuns (pentru PokeEdy):

Cerşetorule, în loc să te bucuri că ai ajutat pe cineva, tu cerşeşti fundă ca un copil amărât. Până la urmă ce e mai important? să ajuţi oamenii sau să primeşti o mică imagine pe profil?

| PokeEdy a răspuns (pentru 愛日本):

Esti o neserioasa.Eu primesc funda pentru ce merit.Tu daca te iei de toata lumea se vede ca stai toata ziua inchisa in camera si te certi la calculator cu toti.La fel si cu ala cu compunerea.Vezi-ti ma de viata ta si raspunde si tu ca tu nu ajuti tu comentezi asa ca taci odata din gura si contribuie.

| PokeEdy a răspuns (pentru 愛日本):

Mda tu te certi cu toata lumea si raspunzi bucuroasa la intrebarea asta cai deshis si tu pagina de wiki.hai pa pa

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
American.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Elvis_Presley
Pa, pa.

| 愛日本 a răspuns:

Elvis Aron Presley s-a nascut la 8 ianuarie 1935, in Tupelo, Mississippi
Deci este American love struck

| valentingb a răspuns:

American get beget

| aishastefi8 a răspuns:

Elvis presley a fost american