| anonim_4396 a întrebat:

Nu reusesc sa-mi amintesc numele unui film (drama) din 2014-2015, cu o femeie casatorita care in fiecare dimineata cand se trezea nu-si mai amintea nimic, iar sotul ei ii explica totul. Zi de zi. Imi amintesc ca el ii ascundea ceva, nu dorea ca ea sa-si aminteasca acel lucru. Insa cu ajutorul doctorului ei, care o suna in fiecare dimineata dupa ce sotul ei pleca la serviciu, si ii spunea totul si unde a ramas cu o zi inainte, reuseste sa descopere secretul. Doctorul o suna intr-o dimineata, si ii spune sa se uite in sertarul dulapului, acolo avea o inregistrare facuta chiar de ea, pentru ea. Atat imi amintesc... Actrita parca era blonda...
Stie cineva numele filmului?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Before I Go to Sleep (2014)
http://www.cinemagia.ro/filme/before-i-go-to-sleep-591039/
În genul acesta mai poți sa vezi și:Remember Sunday (2013) și 88 (2015)

| Nano94 a răspuns (pentru faramatania):

Asa! nu reuseam sa-mi amintesc actrita, cautasem la Julianne Moore si Susan Sarandon laughing. Mersi!

| faramatania a răspuns (pentru Nano94):

Cu plăcere, mersi și eu. Încearcă-le și pe celelalte, sunt același gen

4 răspunsuri:
| StefanDrg a răspuns:

Nu e din 2014 ma laughing)) e 2007 parca, Inainte sa adorm se numestewinking

| lorylya19 a răspuns:

Inainte sa adorm. E cu nicole kidman. Funda?