| Teoo14 a întrebat:

Halloween pe ultima suta de metrii... HELPpuppy dog eyes, sugestii de costume simple. dar nu vampir, vrajitoare sau fantoma...

2 răspunsuri:
| StefanDaniel95 a răspuns:

Incearca Inger sau zana a mortiiwinking...Cu o pereche de aripi negre si ii dai pe toti pe spate

| didik15 a răspuns:

Ai putea fi cleopatra sau arlechino saupantalone, ti-ai putea pune niste urechi negre si o rochie roz cu buline albe si sa fi Mini mouse sau fi zana cea buna cu o rochie din acelea mare cu o diadema pe cap si o bagheta in mana.Imbraca-te in negru si pune-ti o codita si deseneaza-ti pe fata niste pustati si un nasuc negru etc...