| yoadeea a întrebat:

Helooooooooooooo TPU! stiti unde gasesc poze cu idei de tatuaje pe toata mana ( adica de la umar in jos ) cu model de acela de indieni cu tot felul de zig-zaguri, triunghiuri, cercuri, linii, etc... happy.?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| harim112 a răspuns:

Ieu as zice sa nu-ti faci tatuaj nu mi se pare normal le urasca mai ales ca o sati ramana toata viata + ca la batranete o sa arata foarte urat (daca tot vrei sa-ti faci ai grija can o sa ajunga cu el la cot sa til faca o sa doara de 10 ori mai tare )

| yoadeea explică (pentru harim112):

Is prea mica ca sa imi fac un tatuaj, doar caut poze pentru ca imi plac modelele, poate, intr-o zi cand o sa cresc imi fac, dar acum nici vorba! happy